Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 08:30 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Mąkoszycach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.  Na początku Pani Dyrektor Krystyna Ślusarek przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz  pracowników szkoły. Następnie wręczono statuetkę prymusa szkoły, którym została uczennica klasy VI - Hanna Matuszczak, która ukończyła bieżący rok szkolny ze średnią ocen 5,77.

 Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców świadectw oraz nagród za wysokie wyniki w nauce. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Część oficjalną uroczystości zakończyły życzenia dla wszystkich uczniów udanych i bezpiecznych  wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania.   Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Powrót