Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

WYBORY MISS SZKOŁY  ORAZ  ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SZKOLNEGO ,,KARNAWAŁOWY TYDZIEŃ MODY”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w naszej szkole już po raz kolejny zostały przeprowadzone wybory  Miss Szkoły w dwóch kategoriach: klasy I-IV i V-VIII. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem. Wyniki zostały ogłoszone 13 marca podczas apelu szkolnego. Uczennice zostały udekorowane koronami oraz nagrodzone dyplomami i słodkimi piankami. Rozstrzygnęliśmy również konkurs ,,Karnawałowy Tydzień Mody”. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy pierwszej, którzy w nagrodę otrzymali bon na pizzę. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

WYNIKI:

Klasy I-IV:

Miss Szkoły – Wiktoria Giżewska – kl. I,

I vice Miss – Milena Kastelik – kl. I,

II vice Miss – Maja Bandrowska – kl. III

Klasy V-VIII:

Miss Szkoły – Maja Rutkowska – kl. VIII b,

I vice Miss: Iga Kłembicka – kl. VIII a,

II vice Miss – Julia Piotrowska – kl. VI

Ogłoszenie wyników wyborów Miss Szkoły

Tydzień mody

Powrót