Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Zwycięzcy konkursy Bożonarodzeniowego

Jest już tradycją w naszej szkole, że w miesiącu grudniu zostaje ogłoszony konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Ma on na celu wdrażanie do kultywowania tradycji i zwyczajów świątecznych, rozbudzanie poczucia piękna i estetyki, rozwijanie pomysłowości i kreatywności oraz umacnianie więzi rodzinnych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie dowolnej ozdoby bożonarodzeniowej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VIII z podziałem na dwie kategorie wiekowe. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się 5 stycznia 2023 roku. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie świątecznym i gratulujemy pomysłowości oraz inwencji twórczej.


Spośród wszystkich prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

kategoria wiekowa I-III

I miejsce – Luiza Orłowska– kl. II i Tytus Kotala – kl. III

II miejsce – Mateusz Zastawny – kl. I i Aleksander Zastawny– kl. III

III miejsce – Piotr Kutkowski – kl. I

kategoria wiekowa IV-VII

I miejsce – Julia Piotrowska – kl. VI

II miejsce – Michał Grodzki – kl. V

III miejsce – Maja Działak – kl. VII i Maciej Działak – kl. VIIIa


Redagowała: mgr Anna Sorokowska

powrót