Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023

1 września wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Wielu dzieciom z dumą towarzyszyli rodzice. 
Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym Apostołów Piotra i Pawła m Mąkoszycach, po czym nowy rok szkolny w Mąkoszycach oficjalnie zainaugurowała pani dyrektor, Krystyna Ślusarek. Uczniowie poznali swoich wychowawców. Przedstawiono też nową kadrę pedagogiczną. Następnie wszyscy uczniowie udali się do klas, by spotkać się z wychowawcami. 

powrót