Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

KREATYWNIE NA TECHNICE

Technika inaczej? Dlaczego nie! Dzięki ministerialnemu programowi ,,Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła zakupiła liczne materiały pomocne w nauce wielu przedmiotów. Znalazło się tam także szereg narzędzi, edukacyjnych klocków, drukarka 3D, artykułów AGD, przyrządów i maszyn. Dzięki temu lekcje techniki okazują się atrakcyjne. Uczniowie mogli sami przygotować kanapki, tosty, zrobić gofry, ułożyć ciekawe konstrukcje z edukacyjnych Klocków Korbo, czy projektować i praktycznie wykonać obwody elektryczne. Młodsi uczniowie natomiast mogą praktycznie przygotować się do egzaminu na kartę rowerową na podwórku szkoły.             
Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i mogą uczyć się w nowoczesny, ciekawy sposób.

Powrót