Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

WYBORY MISS SZKOŁY ORAZ DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w naszej szkole już po raz kolejny zostały przeprowadzone wybory  Miss Szkoły w dwóch kategoriach: klasy I-IV i V-VIII. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem. Wyniki zostały ogłoszone 8 marca podczas apelu. Uczennice zostały udekorowane szarfami i koronami oraz nagrodzone drobnymi upominkami. Samorząd Uczniowski na ten wyjątkowy dzień przygotował jeszcze jedną niespodziankę, a był to Dzień Szalonych Fryzur. Uczennice, które miały szaloną fryzurę otrzymywały w nagrodę bon edukacyjny do wyboru, np. zwolnienie z odpowiedzi ustnej, wskazówka nauczyciela w trakcie sprawdzianu, brak zadania domowego.

WYNIKI:

Klasy I-IV:

Miss Szkoły – Laura Piotrowska – kl. III,

I vice Miss – Alicja Michalska – kl. I,

II vice Miss – Emilia Nagaj – kl. II

Klasy V-VIII:

Miss Szkoły – Weronika Krzywa – kl. VIII,

I vice Miss: Hanna Matuszak – kl. V, Maja Rutkowska – kl. VII b, Nikola Wysocka – kl. VIII,

II vice Miss – Natalia Mazur – kl. VII a

powrót