Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Integracja klasy IV

Klasa IV dnia 7 grudnia wybrała się na kręgle do Namysłowa. Podzieleni na trzy zespoły próbowaliśmy swoich sił w tej niecodziennej dyscyplinie.  To były nie tylko sportowe zajęcia, ale również świetny sposób na integrację zespołu klasowego.Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie świetna zabawa i wiele, wiele spontanicznej radości, kiedy udało się trafić „strike’a” Każdy cieszył się z uzyskanych punktów. Niektórzy z nas odkryli 
w sobie talent doskonale radząc sobie na torach w kręgielni. Pobyt w kręgielni dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Wyjazd zakończył zjedzeniem pizzy oraz spacerem po rynku w Namysłowie wśród świątecznych dekoracji.Wychowawca klasy IV Iwona Kobiela

powrót