Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Mikołajki w klasie IV

Klasowe obchody mikołajek w klasie IV przebiegały słodko i pracowicie. Dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy upiekli pierniki, dzieci mogły poćwiczyć sztukę ich dekorowania. Do dyspozycji dzieci miały: kolorowe lukry, różne rodzaje posypek, pisaki a przede wszystkim własną wyobraźnię.

Powstawały piękne, kolorowe pierniki, które niestety nie zagościły długo na talerzach, gdyż dzieci zjadały je na bieżąco.  W klasie roznosił się zapach korzennych przypraw, słodkich dodatków. Nade wszystko zaś widać było radość i szczęście na twarzach dzieci.

 

powrót