Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Szlachetna Paczka - podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły , którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do szkolnej akcji Szlachetnej Paczki.  Wszyscy jesteśmy przekonani, że nasze wspólne działania przyczyniły się do tego, że obdarowana rodzina uwierzyła w Magię Świąt, a Nowy Rok zacznie się dla niej spokojnie i szczęśliwie. Pamiętajmy, że oprócz pomocy materialnej podarowaliśmy wiarę w drugiego człowieka, radość i nadzieję.


 

  

 Raz jeszcze gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom!

 Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!