Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Sukces telewizyjny kolejnej uczennicy

Po raz kolejny udowodniliśmy, że talenty naszych uczniów są zauważane, a co więcej, staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby umożliwić naszym  pociechom zaprezentowanie się szerszej publiczności. 
   Dzięki staraniom pana Jana Sowy, nauczyciela muzyki, uczennica klasy II, Angela Derega, otrzymała szansę i zaprezentowała się w programie śniadaniowym "O!polskie o poranku" transmitowanym przez lokalną telewizję TVP Opole. Angela w towarzystwie swojej mamy udzieliła wywiadu, opowiadając dziennikarzom kiedy rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewaniem. 
   Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Angeli. 
   Cały program "O!polskie o poranku", a w nim rozmowę z naszym promyczkiem słońca, jak nazwała ją pani redaktor po zakończonym nagraniu,  można obejrzeć na stronie internetowej programu: opole tvp
Wywiad Angeli rozpoczyna się w 52 minucie programu, piosenki można posłuchać na końcu.

powrót