Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Dyskoteka z okazji 
Dnia Chłopaka

We wtorek, 12.10.2021 r., w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17:00 i trwała do 19:00. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunką, panią Anną Sorokowską. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali wychowawcy klas. O repertuar muzyczny zadbał DJ. Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy. 

Powrót