Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Magia w naszej szkole

W dniu 12.10.2021 r . mury naszej szkoły odwiedził Bartosz Lewandowski, magik – iluzjonista , uczestnik programu  “Mam Talent”  Podczas magicznego show wprowadził naszą wspaniałą młodzież do świata czarów i iluzji,  w którym się obraca i zaprosił do niego uczniów naszej szkoły. Młodzież podczas trwania pokazu miała możliwość uczestniczenia w nim oraz doświadczenia magii na własnym ciele. Sądząc po ogromnej ciszy  jaka trwała podczas pokazu oraz wielkich brawach, stwierdzić można,  że wszystkim obecnym na pokazie, zarówno uczniom jak i nauczycielom, występ iluzjonisty ogromnie się podobał. Bardzo dziękujemy Panu Bartoszowi za wspaniały pokaz oraz naszej młodzieży za przybycie.

Powrót