Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Tańce w klasie na wypasie!

 Od października 2021r. ruszył w naszej szkole innowacyjny program edukacyjno – wychowawczy pt.:,,Akademia Tanecznego Wychowania”. Zajęcia dedykowane są uczniom klas I – IV, którzy poprzez taniec i zabawę mogą rozwijać swoje zainteresowania, nauczyć się  różnego rodzaju tańca (dyskotekowego, towarzyskiego, narodowego) oraz mieć satysfakcję z aktywnego spędzania wolnego czasu.Całoroczny cykl tańca odbywać się będzie w ramach jednej godziny lekcyjnej tygodniowo (minimum 29 lekcji w roku szkolnym). Uczestnicy programu będą prezentować na forum szkoły umiejętności taneczne nabyte na zajęciach.Zachęcamy najmłodszych uczniów naszej szkoły do aktywnego i przyjemnego spędzania czasu!

Organizatorem tego autorskiego programu jest EFC Karolina Frankowska. Organizacja przedsięwzięcia znajduje się pod kierunkiem pedagogów oraz nauczycieli tańca.
Czesne za cały cykl nauki wynosi: 65 zł miesięcznie do 10. dnia miesiąca. Każdy uczestnik wpłaca jednorazowo opłatę członkowską, wynoszącą 30 zł za rok szkolny.
Więcej informacji:
tel: 515 962 868
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.danceole.pl

Powrót