Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Pierwszy Dzień Jesieni 
w naszej szkole

  Każdy z nas wie, że z początkiem roku szkolnego przychodzi jesień. Piękna, złota, pachnąca owocami, warzywami, aromatycznymi grzybami, kwiatami jesień zagościła także w naszych szkolnych murach.
 21 września na korytarzu szkolnym pojawiła się wspaniała jesienna wystawa. Na wystawie zaprezentowano dary jesieni. Stół uginał się pod ciężarem dorodnych warzyw i kolorowych kwiatów.  Kusiły pękate dynie, czerwone papryki, soczyste marchewki i pokaźne buraki. Na szczęście podziwiający wystawę powstrzymali się od skonsumowania eksponatów. Cudowny aromat rozsiewał bukiet przepięknych słoneczników.  
  Uczniowie mieli okazję zrobić sobie zdjęcie w przygotowanej specjalnie ramce, która przyozdobiona została napisami w języku angielskim oraz niemieckim. Mamy nadzieję, że od tej pory wszyscy będą wiedzieć jak "Jesień" brzmi w językach obcych.

POWRÓT