Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

Dzień Dziecka na sportowo

01.06.2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Dziecka. Zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Klasa VIa wzięła udział w biwaku zorganizowanym przez rodziców we wsi Borucice. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pani Agnieszki Jakubowskiej, która zorganizowała i przygotowała miejsce ogniska oraz pani Iwonie Patyk za słodko – owocowy poczęstunek. Z kolei klasa VIb pojechała na wycieczkę rowerową do Nowego Światu. Na miejscu czekały ich gry i zabawy oraz ognisko. Podziękowania za pomoc ślemy do pani Eweliny Rzońcy, Alicji Kaziczka oraz Piotra Skrzypnika. Pozostałe klasy zostały w szkole i brały udział w sportowych grach i zabawach.  

Powrót