Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Mąkoszycach

„…uczcie się żyć w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu, solidarnie pomagając jedni drugim. 
Podtrzymujcie w waszych sercach dążenie do dobra i pragnienia pokoju”
Jan Paweł II

"Moje śniadanie zdrowe i kolorowe” –konkurs kulinarno - fotograficzny

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów klas I-III oraz IV – VIII do udziału w konkursie.

Dobry pomysł na śniadanie nie jest skomplikowany, a dodatkowo pomaga odczarować śniadaniową rutynę. Podejmijcie kulinarne wyzwanie. Kreatywność mile widziana!
Regulamin konkursu:

Celem konkursu jest propagowanie zdrowego odżywiania, spożywania wartościowych posiłków, bogatych w warzywa, owoce, nabiał i pełnoziarniste pieczywo.

Przebieg konkursu:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III i IV - VIII. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia przygotowanego  przez siebie śniadania z wykorzystaniem warzyw, owoców, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Czekamy na zdjęcia Waszych kulinarnych 
arcydzieł do 31 marca

Wysyłajcie je na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez aplikację Teams - czat/Marta Preis. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 kwietnia na stronie internetowej szkoły. Najlepsze prace zostaną wyróżnione nagrodami.

Powrót